04.11.2019 | 10:08

День учасника АТО відбувся в останні дні жовтня в Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості. Захід був насичений різнотематичними подіями. Та найбільше зацікавив безробітних з числа колишніх бійців тренінг «Професійна самореалізація в нових умовах», мета якого – надати всебічну психологічну підтримку військовослужбовцям і клієнтам з особливими потребами.

Як зізнаються учасники заходу, вони почерпнули чимало нового та корисного. Зокрема, спробували знаходити внутрішні стимули для успішної адаптації до суспільного життя та професійної самореалізації. Адже тренерка просто та доступно ознайомила їх із засобами для відновлення ресурсів та активної життєдіяльності тих, хто переживає наслідки травматичних подій, показала цікаві вправи для збереження рівноваги та подолання стресових ситуацій.

А ще під час заняття кожний учасник навчився самостійно визначати способи поліпшення самосприйняття для успішного повернення до продуктивної зайнятості.

 

 

Іванна Кушнір, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості