30.10.2019 | 09:28

В інформаційному центрі Миколаївської районної філії Львівського ОЦЗ відбувся семінар для працівників держустанови. Захід провела начальник відділу активної підтримки безробітних Світлана Вірт, котра напередодні взяла участь у тематичних тренінгах в обласному центрі зайнятості.

Під час навчання Світлана Василівна використовувала інформаційні ресурси сертифікованого бізнестренера Андрія Степури «Сучасна ораторська майстерність» і відомого коуча Людмили Калабуха «Техніки переконання та презентацій».

Під її керівництвом посадовці вчилися розпізнавати маніпуляційні дії, адже, за словами Л. Калабухи, це – не що інше, як примус особи до ухвалення невигідного для неї рішення.

А ще фахівці служби зайнятості обговорили транзактний аналіз Еріка Берна, що є універсальним алгоритмом для роботи з людьми. Такі знання є вкрай необхідними для кар’єрних радників, котрі щодня контактують з багатьма клієнтами, а тому повинні вміти сказати «Ні – маніпуляціям!», володіти навичками переконання та мотивації кран до пошуку прийнятного місця праці.

Миколаївська районна філія Львівського ОЦЗ