29.02.2016 | 11:19

У Золочівському районному центрі відбулася зустріч зі сторонами соціального діалогу, під час якої обговорювався проект Стратегії модернізації та розвитку Державної служби зайнятості – виконавчої дирекції Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на 2016-2020 роки.

До конструктивної розмови долучилися працівники різних місцевих структур, зокрема, представник райдержадміністрації Роксолана Война, державний реєстратор реєстраційної служби Дарія Сеник, начальник відділу доходів і зборів з фізичних осіб ОДПІ Олег Сембай, начальник відділу платежів до пенсійної системи Пенсійного фонду України Оксана Кульба, головний спеціаліст-юрисконсульт відділу Держгеокадастру Лілія Остапенко, голова районної спілки підприємців Олег Москаль і працедавці.

Із виступів спеціалістів центру зайнятості присутні довідалися мету та основні завдання розробки, методи підвищення якості обслуговування клієнтів, шляхи активізації міжнародного співробітництва, нормативно-правове та фінансове забезпечення, механізм реалізації ініціативи й очікувані результати.

Опісля учасники заходу висловили свої думки та пропозиції щодо напрямів модернізації та розвитку служби зайнятості. Вони дійшли до спільного висновку, що за нинішніх складних економічних умов украй важливо оптимізувати діяльність державних установ, у тому числі й служби зайнятості, а зміни, передбачені у стратегії, безсумнівно, позитивно позначаться на ефективності надання послуг як працедавцям, так і безробітним.