27.05.2020 | 10:04

В умовах карантину фахівці Стебницької міської філії Львівського ОЦЗ усі соціальні послуги клієнтам надають дистанційно: приймають документи та проводять реєстрацію безробітних, спілкуються з працедавцями засобами телефонного чи електронного зв’язку, консультують жителів міста з різних питань зайнятості та трудових відносин.

Періодично у центрі зайнятості для користувачів Всемережжя організовуються інформаційні вебінари «Нові виклики – нові можливості для пошуку роботи» з використання сервісу ZOOM. Під час таких відеоконференцій слухачі мають змогу ознайомитися з електронними ресурсами державної служби зайнятості, у тому числі сайтом ДСЗ  (www.dcz.gov.ua), електронним кабінетом шукача роботи тощо.

Особлива увага акцентується на додаткових джерелах пошуку роботи, врахуванні реалій ринку праці, можливостях самостійного навчання за допомогою онлайн-курсів. Йдеться про «Освітній портал Державної служби зайнятості» (https://skills.dcz.gov.ua/), навчальні платформи «Prometheus», «BYM on-line», «Профорієнтація та розвиток кар’єри (http://profi.dcz.gov.ua), «Моя професія – консультаційна мережа» (https://myprofession.com.ua) та ін. На цих ресурсах будь-хто може самостійно обрати напрям навчання, пройти тестування та ознайомитися з його результатами, а за потреби – зв’язатися з фахівцями Стебницької міської філії ЛОЦЗ, котрі в телефонному режимі або через e-mail готові дати додаткові роз’яснення та рекомендації.

Стебницька міська філія Львівського ОЦЗ