21.08.2019 | 11:34

Задля надання жителям територіальної громади інформаційно-консультаційних послуг посадовці Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості організували виїзний захід до Меденицької селищної ради.

Під час розмови з тамтещніми мешканцями йшлося про умови та порядок реєстрації або перереєстрації безробітних, документи, які необхідно подати для отримання послуг з працевлаштування. Окремо були озвучені аспекти призначення допомоги з безробіття, напрями профорієнтаційної роботи, у т. ч. із застосуванням психодіагностичного тестування.

Багато уваги було зосереджено на професіях, які нині затребувані, перспективах розвитку локального ринку праці, послугах, які надає служба зайнятості тим, хто шукає роботу, у тому числі в режимі он-лайн. Жителів Меденич також ознайомили з переліком вільних робочих місць і вакантних посад, новаціями у законодавчій сфері тощо.

Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями МРЦЗ Віктор Розквас повів мову про переваги легальної зайнятості та відповідальність керівників фірм і компаній у разі використання незадекларованої праці. Представникам місцевої бізнес-спільноти цікаво було дізнатися про професійно-кваліфікаційний склад осіб, котрі шукають роботу через службу зайнятості. Багато запитань прозвучало щодо умов реєстрації в електронному кабінеті роботодавця, можливостях професійного вишколу безробітних під конкретні робочі місця як у навчальних закладах області, так і безпосередньо на виробництві, зокрема й шляхом дуального навчання.

Іванна Кушнір, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості