07.04.2021 | 09:24

Різні випробовування випали на трудовий шлях Анатолія Татті, котрий у 38 років встиг попрацювати і водієм автотранспортних засобів, і столяром, і трактористом, і водієм навантажувача.

З різних причин йому доводилося прощатися з трудовими колективами як таких великих фірм як ТОВ «Красненський елеваторний комплекс», так і у фізичних осіб-підприємців. Про таких кажуть, що перебуває у професійному пошуку. А він просто шукав, де краще. І знайшов.

На допомогу прийшла Буська районна філія Львівського ОЦЗ, куди п. Анатолій звернувся у вересні минулого року. Спершу він отримав повний спектр консультаційних послуг фахівця з профорієнтації. Набувши статус безробітного, погодився взяти участь у громадських роботах тимчасового характеру у товаристві з обмеженою відповідальністю «Базис Буд-Трейд». Робота машиніста екскаватора припала йому до душі, тому коли надійшла пропозиція стати членом молодого колективу, не вагаючись, погодився. «У молодому колективі й душа молодіє», – каже пан Анатолій.

Підприємство також задоволене тим, що служба зайнятості знайшла сумлінного працівника. Оскільки п. Анатолій працевлаштований на новостворене робоче місце, фірма отримуватиме від центру зайнятості додаткові кошти у вигляді відшкодування витрат зі сплати єдиного соціального внеску. Отож вигода від співпраці – подвійна.

Надія Боднар, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Буської районної філії Львівського ОЦЗ