21.05.2020 | 11:30

У карантинний період Старосамбірська районна філія Львівського обласного центру зайнятості продовжує надавати клієнтам посередницькі послуги, враховуючи нові соціальні виклики та запити суспільства.

Напередодні начальник відділу активної підтримки безробітних Олександра Пашко провела для безробітних вебінар на тему: «Співбесіда з роботодавцем».

«Кваліфікаційне інтерв’ю – непростий та хвилюючий час для обох сторін. Адже це – не приємна бесіда за горнятком чаю чи кавою, а момент, коли формується думка про тебе, претендента оцінюють, розпитують, вивчають щодо того, чи підходить він на вакантну посаду, чи впорається він із виробничими завданнями», – каже фахівець.

На її тверде переконання, до розмови з потенційним керівником слід добре підготуватися, попередньо розглянути різні запитання, що можуть пролунати, у тому числі й «незручні».

«Перш, ніж вирушити на співбесіду, знайдіть якнайбільше інформації про установу, до якої вас запросили», – розповідає п. Олександра. І додає, що також потрібно підготувати розповідь про себе, впорядкувати документи та взяти їх на зустріч.

Під керівництвом модератора слухачі під час вебінару активно обговорювали правила поведінки, манеру ведення розмови, а також оцінили переваги та недоліки онлайн-співбесіди.

Старосамбірська районна філія Львівського ОЦЗ