08.11.2018 | 11:00

Днями до Сколівської РФ ЛОЦЗ завітав перший заступник голови райдержадміністрації Роман Михайлович Чудійович, аби разом із керівництвом філії обговорити дуже важливе питання – організацію оплачуваних громадських робіт у 2019 році.

Йшлося про те, аби у бюджетах органів місцевого самоврядування були передбачені кошти для залучення безробітних до суспільно корисної праці. Саме у листопаді-грудні будуть проходити сесії місцевих рад, на яких будуть розглядатися доходи і видатки громад на наступний рік.

Чимало уваги було зосередженому на тому, щоб ще цього року організувати оплачувані громадські роботи з метою інформування населення про процедуру надання житлових субсидій.

Порушувалося також питання прийняття місцевими радами Програми організації оплачуваних громадських робіт, у яких буде чітко прописано період їх проведення, обумовлені фінансові ресурси тощо.

Роман Михайлович наголосив, що організація тимчасової зайнятості та залучення до праці безробітних – це реальна можливість відродження сільських населених пунктів, розв’язання конкретних проблем громади та спосіб зниження соціальної напруги на локальному ринку праці.

Сколівська районна філія Львівського ОЦЗ