28.09.2018 | 09:55

У межах співпраці з Великомостівською територіальною громадою посадовці Сокальської районної філії Львівського ОЦЗ провели для длев’ятикласників місцевої загальноосвітньої школи профорієнтаційний захід на тему: «Значення самопізнання і правильної самооцінки у професійному самовизначенні».

Під час зустрічі провідний фахівець з профорієнтації Т. Павлик розповіла молоді про актуальні на ринку праці професії, алгоритм їх вибору за допомогою формули «хочу-можу-треба». Вона запропонувала старшокласникам пройти тестування за методикою Голланда, запросила їх на більш поглиблену консультацію до центру зайнятості, аби визначити професійні нахили та уподобання за допомогою АРМ «Профконсультант». З великим зацікавленням школярі переглянули сюжетно-рольові презентації професій та мотивуючі ролики.

Також цього дня відбулася зустріч з тутешніми жителями у приміщенні Великомостівської міської ради, під час якої присутніх ознайомили з переліком вільних робочих місць і вакантних посад та тенденціями розвитку локального ринку праці. Багато уваги було зосереджено на перевагах офіційного працевлаштування в Україні, недопустимості нелегальних трудових відносин, ризиках незадекларованої праці тощо. Усім учасникам заходу вручили листівки: «Ні – зарплаті в конвертах!».

Сокальська районна філія Львівського ОЦЗ