01.11.2019 | 09:38

У рамках соціального партнерства до Зимноводівської об’єднаної територіальної громади завітали посадовці Пустомитівської районної філії Львівського ОЦЗ, щоби провести інформаційно-роз’яснювальну роботу та надати низку консультацій та порад.

Здебільшого тутешніх жителів цікавили перспективи працевлаштування, умови та порядок виплати допомоги з безробіття, аспекти видачі ваучерів для підвищення рівня конкурентоспроможності та ін. Також йшлося про активні програми зайнятості, зокрема, можливість за скеруванням центру зайнятості підвищити кваліфікацію або отримати новий фах шляхом професійного навчання у освітніх закладах області або у Львівському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Відвідувачі отримали вичерпні відповіді на запитання, які їх хвилювали. Багато уваги було зосереджено на роз’ясненні норм чинного законодавства в сфері зайнятості та трудових відносин, перевагах впровадження електронних послуг та новацій у роботі служби зайнятості, важливість здобуття робітничих професій, на які зараз на ринку праці шалений попит та ін.

Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Пустомитівської РФ ЛОЦЗ Марія Билень наголосила, що служба зайнятості усіляко підтримує підприємницькі ініціативи краян, на безоплатній основі пропонує дієву допомогу кожному з метою працевлаштування, а ще – застерігає жителів району від неофіційних трудових відносин, через які працівники добровільно позбавляються соціального захисту від держави.

Пустомитівська районна філія Львівського ОЦЗ