02.04.2024 | 12:23

Ухвалено чергові рішення за урядовими програмами "Власна справа" та "Грант для ветеранів та їх подружжя", які подавали заяви на отримання мікрогрантів у період з 26 лютого по 10 березня 2024 року з урахуванням доопрацьованих заяв, поданих у попередні періоди. Файл з переліком номерів заяв, які набрали найбільшу сукупну кількість балів за програмою "Власна справа", можна завантажити тут

За результатами розгляду заяв було ухвалено 521 позитивне рішення на загальну суму майже 124 млн грн. Передбачається, що отримувачі створять 1058 нових робочих місць. Серед регіонів з найбільшою кількостю схвалених заявок у цього разу в лідерах Львівська (11%), Вінницька (8%), Київська (8%) та Івано-Франківська (7%) області, а також м. Київ (8%). Переможці здійснюють або планують розпочати свою господарську діяльність переважно в таких видах діяльності: гуртова/роздрібна торгівля та ремонт автотранспорту (36%), тимчасове розміщення й організація харчування (16%) переробна промисловість (12%), надання інших видів послуг (8%), сільське, лісове та рибне господарство (6%). 89% отримувачів вже мають діючий бізнес, із них фізичні особи-підприємці складають майже 74%, а юридичні особи - 16%. Більше 63% фізичних осіб та ФОП становлять жінки. Мають досвід роботи у підприємництві та напрямку реалізації власної справи більше 1 року - більше 68% фізичних осіб, до 1 року - майже 26%. 73% отримувачів мають вищу освіту, 14% - середню спеціальну (технікум, коледж). Детальна статистика за даний період подання заяв, а також з початку року зазначена у нашій інфографіці, розташованій нижче.

 Звертаємо вашу увагу, що перелік ухвалених заявок за програмою "Грант для ветеранів та їх подружжя" за аналогічний період можна завантажити тут.  Щодо результатів, то цього разу було ухвалено 47 позитивних рішень, що передбачає створення 104 нових робочих місця на суму майже 21 млн грн. Більше 57% отримувачів є учасниками бойових дій, 43% є подружжям учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни. 57% грантоотримувачів мають вищу освіту, майже більше 55% з них - діючі підприємці. 

Нагадуємо, що подати заявку за будь-якою програмою урядового проєкту єРобота можна через портал Дія