05.04.2021 | 11:25

У рамках реалізації пілотного проєкту з професійної орієнтації та кар’єрного консультування учнівської молоді «Успішна кар’єра» фахівці Новояворівської міської філії ЛОЦЗ у дистанційному форматі організували зустріч з Наталією Баран, соціальним педагогом Старицької ЗЗСО I-III ступенів імені Ю. Костіва, Оленою Стадник, практичним психологом Новояворівської ЗЗСО I-III ступенів № 2, та Оксаною Вашевською, соціальним педагогом Новояворівської ЗЗСО I-III ступенів № 2.

Активно долучилися до реалізації плану заходів згаданої інновації Світлана Плесак, заступник керівника з навчально-виховної роботи ДНЗ «ХПТУ ім. Й. П. Станька», та Роксоляна Пузяк, заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Новояворівське ВПУ».

Під час онлайн-зустрічі учасники домовилися організовувати та проводити для учнів та їхніх батьків інформаційні вебінари, мета яких – ознайомити цільову аудиторію зі станом та перспективами розвитку ринку праці, правилами вибору професії, можливістю самостійного тестування на інтернет-платформах Львівського ОЦЗ.

Присутні на заході були єдиними у думці, що просвітницьку роботу серед молоді треба проводити у цікавій формі, використовуючи при цьому всі ймовірні ресурси: соціальні мережі, анімаційні ролики, відеоматеріали, комікси та ін. За їхніми словами, спільна підтримка та допомога дозволить соціальним партнерам досягнути бажаного результату: націлити завтрашніх абітурієнтів на здобуття перспективних ремесел, які гарантуватимуть працевлаштування.

Новояворівська міська філія Львівського ОЦЗ