13.10.2021 | 09:32

Відвоювавши два роки у складі окремого загону спеціального призначення «Азов», Василь Зелінський зацікавився можливістю організувати власний бізнес. Його намір не тільки підтримали посадовці Червоноградської міської філії Львівського ОЦЗ, а й допомогли реалізувати. Отримавши необхідні знання з основ ведення підприємницької діяльності на курсах у Львівському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, він написав і подав на розгляд комісії у центр зайнятості бізнес-план на тему: «Ремонт мобільних телефонів та планшетів».

Сферу майбутньої діяльності чоловік обрав не випадково, адже вирішив займатися тим, що йому подобається і до чого має хист, оскільки й раніше мав досвід роботи у цій галузі. У березні 2018 року Василь зареєструвався як приватний підприємець, отримав одноразову виплату допомоги з безробіття для започаткування власної справи і відкрив майстерню «Сенсорний сервіс «Клік».

На досягнутому молодий підприємець не зупиняється. Постійно вишукує додаткові шляхи розвитку бізнесу, не байдужий до участі в нових програмах, готує цікаві проекти, що базуються на його улюбленій справі.

За словами Василя Зелінського, він жодного разу не пожалкував про обраний напрям самозайнятості і хоче побажати своїм побратимам не здаватися, рухатися до мети, долати бар’єри, розвиватися розумово, а найголовніше – залишатися людиною.

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ЛОЦЗ