20.11.2020 | 09:39

«Гарно зустріти, швидко та смачно нагодувати, створити відвідувачам комфортні умови для повноцінного відпочинку» – таким є девіз власниці кафе «Пиріжкова» пані Ольги.

Кілька років тому завдяки посадовцям Сокальської районної філії Львівського ОЦЗ вона взяла участь у пілотному проєкті «Рука допомоги», головна мета якого – допомогти малозабезпеченим краянам і внутрішньо переміщеним особам працевлаштуватися чи започаткувати власний бізнес. Наша героїня обрала другий варіант і стала успішною бізнес-леді, котра впевнено втілила мрію у життя.

– Я хотіла працювати на себе, щоби застосувати отримані знання і досвід, а саме організувати роботу закладу харчування, – поділилася підприємниця. – «Пиріжкова» злагоджено функціонує. Також ми надаємо низку додаткових послуг: доставляємо їжу додому та в офіси, обслуговуємо банкети і поминальні обіди, приймаємо замовлення на виготовлення кулінарних і кондитерських виробів, бронюємо столики тощо.

Під час карантину пані Ольга укотре скористалася послугами працівників служби зайнятості та завдяки їхній підтримці отримала допомогу з часткового безробіття. Таким чином власниця кафе не лише зберегла цінні кадри, а й планує розширити штатну чисельність.

Нещодавно п. Ольга звернулася до держустанови з проханням підібрати кухаря, бармена та офіціанта. На вакантні місця скерували кількох кандидатів, а за якийсь час вдалося укласти дві угоди на організацію професійного навчання шляхом стажування безпосередньо у працедавця. Натомість на місце кухаря претендент знайшовся одразу.

– Я вважаю, що важливо робите те, що подобається, вірити у власну ідею, тоді бізнес обов’язково розвиватиметься та приноситиме не лише матеріальне, але й моральне задоволення», – ділиться секретом успіху пані Ольга.

Сокальська районна філія Львівського ОЦЗ