22.02.2019 | 13:18

У Львівському міському центрі зайнятості у рамках діяльності клубу «Професійна кар’єра» для суб’єктів підприємницької діяльності відбувся тренінг «Успіх можна спланувати». На заняття також завітали фахівці міськ(рай)центрів зайнятості та філій ЛОЦЗ, котрі попередньо вивчали курс  програми «Розвиток тренерської майстерності» і згодом набуті знання будуть застосовувати у практичній діяльності шляхом проведення аналогічних зустрічей з місцевими підприємцями.

Приємною несподіванкою стало те, що тренінг відвідав давній соціальний партнер служби зайнятості керівник німецького Фонду Горста Рогуша Едгард Керайн, котрий поділився з присутніми практичним досвідом ведення бізнесу за європейськими стандартами.

Фахівці відділу організації профорієнтації Львівського ОЦЗ, зокрема тренери Марія Семигіновська та Руслана Воляник, у доступній формі, використовуючи відеоматеріали, тести, презентації, акцентували увагу присутніх на аспектах мислення, яке програмує успіх, шляхах мотивації персоналу та секретах його управління. Йшлося також про те, як організувати роботу ефективного підприємства, грамотно будувати стратегічні цілі, самовдосконалюватися та досягати запланованих результатів.

Детально аналізуючи різні життєві приклади, учасники тренінгу прослідкували причинно-наслідковий зв’язок між власними діями та думками в минулому, теперішньому та в майбутньому, підвищили рівень компетентності, а також усвідомили, що успіх у будь-якій справі здебільшого залежить від них самих, їхнього способу мислення та моделі поведінки.

Під час діалогу, що іноді переходив у жваву дискусію, прозвучало чимало цікавих ідей, рекомендацій, пропозицій, якими присутні зможуть скористатися у бізнесовій діяльності.

Відділ організації профорієнтації Львівського ОЦЗ