оп
10.01.2019 | 09:58

Головним завданням служби зайнятості під час проведення профорієнтаційної роботи є формування у випускників загальноосвітніх шкіл мотивації до трудової діяльності, свідомого вибору професії, акцентування їхньої уваги на перспективах працевлаштування тощо. Не менш важливим є ознайомлення з кадровою потребою підприємств, особливо місцевих, переліком навчальних закладів регіону, які здійснюють вишкіл за тим чи іншим напрямом. Увага хлопців і дівчат повинна бути максимально сконцентрована на виборі майбутнього ремесла, як одному з головних мотивів формування успішної та щасливої особистості.

Саме тому спеціалісти Яворівської районної філії Львівського ОЦЗ, організовуючи різного роду атракції з молоддю, розповідають представникам підростаючого покоління про основні правила вибору фаху за формулою «хочу-можу-треба», інформують про класифікацію професій за предметом праці та ін.

Нещодавно у держустанові у рамках Дня відкритих дверей центру зайнятості відбувся профорієнтаційний урок. На захід завітали учні випускних класів Староярської ЗОШ І-ІІ ст., котрі переглянули тематичні відеоролики, поспілкувалися з посадовцями СЗ, отримали роздатковий друкований матеріал, а на завершення заходу пройшли профконсультаційне тестування у комп’ютерному класі, де кожен учень міг визначити особистісні риси та психофізіологічні особливості, які відповідають певному спектру професійної діяльності.

Яворівська районна філія Львівського ОЦЗ