16.08.2019 | 11:03

Чи можна передбачити успіх? Все більше схиляються до думки, що його можна досягнути. Але потрібно мати велике бажання та неймовірну терплячість. Люди, які наполегливо рухаються далі, не зважаючи на перешкоди, рано чи пізно досягнуть омріяних висот. Попри невдачі, слід намагатися перетворити перешкоди на засіб для досягнення мети.

– Не варто скаржитися чи здаватися, – впевнено заявляє ексбезробітна Оксана Яськів. Є моменти у житті, які потребують часу для розмірковування. І той час з’являється – не залежно хочемо ми того чи ні. Ось, до прикладу, коли я залишилася без роботи, то займалася тим, що подобалося, а саме – кулінарією.

Пані Оксана вправлялася у приготування суші для рідних і близьких. Охочих спробувати японські страви щоразу ставло більше, відтак наша героїня вирішила займатися цим професійно та офіційно.

Фахівці Миколаївської філії Львівського ОЦЗ запропонували тимчасово непрацюючій відвідати курси «Досягнення успіху у підприємницькій діяльності, через розвиток самомотивації». Тут, майбутня бізнесвумен отримала багато цікавої та корисної інформації щодо ведення власної справи. Відтак, ще раз переконалася, що готова до самостійного господарювання, адже викладачі Львівського ЦПТО ДСЗ, де проходило навчання, зосереджували увагу на таких важливих аспектах, як місце розташування магазину, цінова політика, реклама у засобах ЗМІ тощо. Отож, озброївшись необхідними знаннями, п. Оксана у липні цього року відкрила магазин «Ямакі».

Приємно, що спеціалістів центру зайнятості також запросили на оглядини нового закладу харчування. Тепер Миколаїв поповнився ще одним успішним підприємцем!

 

Світлана Вірт, начальник відділу активної підтримки  Миколаївської районної філії Львівського ОЦЗ