19.02.2016 | 10:31

Зі слів Джона Годдона, у людини, котра дійсно знає чого хоче у житті, самі обставини складаються так, аби вона змогла здійснити задумане. Цим принципом керуються фахівці Львівського міського центру зайнятості, спонукаючи безробітних до активної поведінки на ринку праці, націлюючи їх на успіх у працевлаштуванні. Особливо ця тема актуальна для клієнтів з вадами здоров’я. Адже їм, як нікому іншому, потрібно мобілізувати всі ресурси та зусилля, щоби позбутися ізольованості в суспільстві та якнайшвидше влитися у трудовий колектив.

Ось і днями у Львівському Будинку праці відбувся конструктивний діалог з особами, котрі, втративши з тих чи інших причин кваліфікацію та часткову працездатність, за сприяння міської служби зайнятості шукають роботу.

Присутні охоче долучилися до обговорення таких ключових питань як визначення основних життєвих цілей і шляхів їхньої реалізації. Спершу їм запропонували самостійно оцінити власні можливості у сфері професійної самореалізації та окреслити основні бар’єри, які ускладнюють процес працевлаштування. Згодом, проаналізувавши під керівництвом модератора ці чинники, вони усвідомили, наскільки важливими для досягнення мети є активність, цілеспрямованість, уміння управляти емоціями, викликати довіру, бути впевненими у своїх силах та ін.

За допомогою аргументів і різних вправ слухачі змогли назвати основні допущені ними помилки, адекватно порівняти власні побажання та потреби ринку праці, а головне – окреслити план дій для того, щоби перемовини з потенційними працедавцями пройшли вдало, а мрія про роботу стала реальністю.