Іноді достатньо зробити один крок, аби задуми стали реальністю. Для Віри Сенів, Оксани Періг, Тетяни Симець, Наталії Гавдан шлях до мрії проліг через службу зайнятості.
Жінки мешкали у різних селах Турківщини, об’єднувало їх одне: відсутність роботи та прагнення якомога швидше повернутися до трудової активності. Тому й звернулися вони до районної служби зайнятості, аби довірити пошук роботи професіоналам. І не помилилися.
Щоразу під час візитів до філії вони ознайомлювалися з переліком вільних робочих місць і вакантних посад, ретельно виконували рекомендації кар’єрних радників. І удача їм усміхнулася. Коли з Турківської дорожньо-есплуатаційної дільниці надійшла інформація про наявність вакансій для дорожніх робітників, їм запропонували працевлаштування із попереднім навчанням у Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ за програмою «Сучасні нормативно-правові вимоги до дотримання безпечних умов праці в процесі трудової діяльності». Пройшовши вишкіл, горянки успішно працевлаштувалися.
До слова, для забезпечення належного рівня конкурентоспроможності на ринку праці служба зайнятості організовує професійне навчання. Із навчанням пов’язані такі соціальні послуги як:
– професійна підготовка або перепідготовка, підвищення кваліфікації у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, на підприємствах, в установах, організаціях;
– підтвердження результатів неформального навчання;
– надання ваучера для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян, які не є зареєстрованими безробітними.
Більш детально про них можна дізнатися за тел. (032) 2335224 або у підрозділах обласного центру зайнятості (контакти за посиланням https://bit.ly/40jWW59).