07.11.2019 | 11:08

ТзОВ Агрофірма «Ватра», що функціонує на теренах Дрогобиччини, є надійним соціальним партнером Стебницької міської філії Львівського ОЦЗ. Адже товариство, яке очолює директор Мирослав Володимирович Янів, активно долучається до розв’язання проблем у сфері зайнятості, сприяючи незайнятим краянам у працевлаштуванні.

Основний вид діяльності агрофірми – тваринництво, зокрема, вирощування курей та молодняка птиці для поповнення стада, переробка птахівничої продукції – курей та яєць, а також їхня реалізація.

На підприємстві, що налічує майже 30 працівників, трудяться представники різних професій: птахівники, меланжисти, сортувальники, водії автотранспортних засобів, слюсарі з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, бухгалтер, інженер, контролер по якості, продавці продовольчих товарів тощо.

Відрадно, що пошук потрібного персоналу керівництво фірми довірило службі зайнятості, адже знає, що колеги не підведуть. Приміром, у січні-вересні цього року до команди «Ватри» долучилися п’ятеро безробітних, котрі отримали скерування на роботу у Стебницькій МФ ЛОЦЗ. А нещодавно нам вдалося укомплектувати вакансію меланжиста, підібравши серед клієнтів особу, котра максимально відповідає вимогам працедавця.

Звісно, якщо добір потрібних кадрів здійснюється ефективно і своєчасно, тоді й партнерські відносили стають більш тісними, адже працедавець економить  дорогоцінний час, а служба зайнятості якісно виконує свою основну на ринку праці посередницьку місію. У виграші всі: безробітні, котрі повертаються до трудової діяльності, і фірма, де робочі місця подовгу не простоюють.  

Людмила Женіч, провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Стебницької міської філії Львівського ОЦЗ