14.01.2020 | 12:01

Особливих надій на швидке працевлаштування за сприяння служби зайнятості пан Роман не мав. Адже чудово розумів, що знайти роботу особі з вищою технічною освітою і спеціальністю «автоматизоване управління технологічними процесами» у наш час в Бориславі доволі складно.

Одначе все ж у перших числах жовтня 2019 року, після звільнення з ТзОВ «Сплавмаст», він звернувся до Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості із наміром знайти місце праці.

За плечима у Романа Васильовича – навчання в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, де здобув фах інженера з механізації та автоматизації виробничих процесів, чималий досвід роботи енергетиком і головним механіком, а ще – самоосвіта, систематична робота над підвищенням кваліфікації.

Тож, коли до філії надійшла інформація про те, що товариство з обмеженою відповідальністю «НТД-Україна» шукає головного енергетика, кар’єрний радник зателефонувала клієнту та запропонувала організувати зустріч з керівництвом ТзОВ.

Хоча освіта безробітного не зовсім відповідала вимогам працедавця, усе ж за результатами співбесіди Роману запропонували роботу на підприємстві. Одразу ж після святкування Нового року, з 03.01.2020, чоловік приступив до виконання посадових обов’язків. А спеціалісти філії зафіксували перший у 2020-му факт працевлаштування, і вкотре переконалися, що роботу швидко знаходить той, хто її активно шукає.

Бориславська міська філія Львівського ОЦЗ