11.02.2019 | 14:46

Минають тридцяті роковини з часу виведення радянських військ з Афганістану. 

До дня вшановування полеглих під час війни та тих, кому довелося воювати, у приміщенні Бориславської міської ради відбулося засідання круглого столу, ініційоване міською організацією «Спілка ветеранів Афганістану», яку очолює Михайло Краснопольський.

У відвертій розмові з ветеранами взяли участь заступник міського голови Роксоляна Гарасимів, представники соціальних служб та державних установ, серед яких і посадовці Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості.

Серед низки проблем, які зараз хвилюють колишніх афганців, можна виокремити й таку як брак страхового стажу для призначення пенсій. Директор філії Галина Цибенко зазначила, що цю ситуацію можна виправити шляхом офіційного працевлаштування, тим паче, що можливості для цього є як у Бориславі, так і в прилеглих до нього населених пунктах.

Під час зустрічі присутні дізналися про зміст посередницьких послуг, які надає центр зайнятості, зокрема, про організацію професійного навчання безробітних, підтримку підприємницьких ініціатив чи сприяння розвитку діючого бізнесу, де створюються нові робочі місця. 

За результатами доволі конструктивного спілкування учасники заходу зійшлися на думці про потребу державним і неурядовим організаціям  проявляти увагу до проблем життєдіяльності тих, хто воював чи продовжує воювати, тепер уже захищаючи рідну землю.

Бориславська міська філія Львівського обласного центру зайнятості