оп
11.01.2019 | 09:39

Ця теза червоною ниткою проходила на семінарі, що відбувся для безробітних у Трускавецькій міській філії Львівського ОЦЗ. Під час зустрічі жителям курортного містечка, що з тих чи інших причин залишилися без роботи,  провели презентацію центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Слухацькій аудиторії наголосили, що у структурі Державної служби зайнятості функціонує одинадцять центрів професійно-технічної освіти, у яких організовується навчання безробітних і працівників підприємств за актуальними на ринку праці професіями. Освітні заклади ДСЗ знаходяться у Львові, Івано-Франківську, Рівному, Одесі, Харкові, Сумах, Дніпрі, Донецьку, Луганську, Полтаві та Херсоні. Основна їхня мета – надання кваліфікованих послуг дорослому населенню у професійній підготовці, перепідготовці, підвищенні кваліфікації, сприяння у формуванні в умовах сучасного виробництва конкурентоспроможних трудових ресурсів на основі впровадження провідних виробничих та інноваційних технологій.

Безробітних поінформували про напрями професійного навчання, професії, які можна освоїти за скеруванням центру зайнятості, окреслили матеріально-технічну базу ЦПТО. Більш розширену інформацію про освітні послуги деяких центрів профтехосвіти учасники семінару почерпнули під час відеопрезентації освітніх установ. Водночас безробітним продемонстрували обладнані сучасною технікою навчальні класи, виробничі майстерні, оснащені новітніми приладами, пристроями та верстатами, у тому числі з числовим програмним керуванням, а також комфортні умови проживання, бібліотечні та читацькі зали тощо.

Почута інформація зацікавила слухачів, багато хто з них висловив свої думки щодо доцільності здобуття освіти у дорослому віці для пришвидшення працевлаштування.

Ірина Антоник, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Трускавецької міської філії Львівського ОЦЗ