28.05.2020 | 09:50

Фахівці служби зайнятості продовжують працювати у дистанційному режимі: реєструвати безробітних, консультувати клієнтів, спілкуватися з працедавцями, в онлайн-форматі організовувати семінари, тренінги та навчання.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Жидачівської районної філії Львівського ОЦЗ Ірена Орган нещодавно провела вебінар для тимчасово непрацюючих жителів району. Під час інтернет-зустрічі вона ознайомила слухачів з особливостями обслуговування клієнтів СЗ у період надзвичайної ситуації. Зокрема розповіла про права та обов’язки зареєстрованих безробітних, детально окреслила порядок призначення допомоги з безробіття у період карантину, охарактеризувала зміст соціальних послуг служби зайнятості тощо.

Далі спікер повела мову про електронні сервіси та їхні можливості, наголосивши, що Державний центр зайнятості володіє найбільшою базою вакансій в Україні. Водночас безробітним запропонували скористатися «Освітнім порталом ДСЗ» (http://skills.dcz.gov.ua), завдяки якому можна послухати онлайн-курси або семінари. До слова, щоб цікавіше було дистанційно навчатися, фахівці наповнили рубрики цікавими та корисними відеороликами. А ті, хто має потребу оцінити власні здібності та навички до саморозвитку, можуть самостійно пройти тестування на онлайн-платформі «Моя професія: консультаційна мережа» (https://myprofession.com.ua).

 

Романа Генега, начальник відділу активної підтримки безробітних Жидачівської районної філії Львівського ОЦЗ