13.08.2019 | 11:47

– Військова служба за контрактом у Національній гвардії України – це не тільки стабільна та престижна робота, а ще й високий рівень грошового забезпечення, соціальний захист, перспектива кар’єрного зростання, якісне медичне обслуговування та безкоштовна професійна підготовка за міжнародними стандартами, – розповіли представники Західного оперативно-територіального об’єднання НГУ Надія Крутенчук і Зоряна Боса під час нещодавньої зустрічі з безробітними Бориславської міської філії львівського ОЦЗ.

Також вони перелічили вакантні посади у військових частинах та підрозділах Західного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії. Окремо йшлося про розмір зарплати, складові соціального пакету, додаткові преференції.

Пошуковцям роботи, особливо молодим особам, цікавою була інформація про службу у резерві, як один із видів виконання військового обов’язку.

Відтак, уважно вислухавши рекрутерів у погонах, присутні зробили висновок, що такий вид професійної діяльності – це не лише престижний, але має благородну місію – захищати державу та її права, інтегрувати європейські цінності, вдосконалювати та поліпшувати життя громадян, змінювати країну на краще.

Бориславська міська філія Львівського ОЦЗ