01.06.2020 | 11:50

Європа, у тому числі й Україна, поволі оговтується від наслідків пандемії коронавірусу. І хоч про закінчення кризи говорити ще доволі рано, адже кількість інфікованих, на жаль, не зменшується, та все ж чимало краян повернулися до роботи, а деякі підприємства опісля тривалої паузи намагаються наздогнати докарантинні результати діяльності.

Відтак, аби обговорити з місцевими працедавцями потребу в кадрах, днями рекрутер Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Марія Грицай особисто зустрілася з керівником КП «Дрогобицька міська лікарня 1» Андрієм Коцюбою, дотримуючись під час візиту соціальної дистанції та використовуючи спеціальні медичні маски.

Під час ділової бесіди сторонам вдалося обговорити поточну та перспективну потребу в персоналі та послуги служби зайнятості. М. Грицай проінформувала очільника медустанови про стан, основні тенденції та процеси на локальному ринку праці, ознайомила з професійно-кваліфікаційним складом безробітних, презентувала новації у роботі держустанови, у тому числі використання сучасних технологій.

Відрадно, що результатом зустрічі стало узгодження шляхів подальшої взаємодії служби зайнятості та працедавця щодо забезпечення і підготовки якісного кадрового потенціалу з урахуванням потреб медзакладу в найманих працівниках. Андрій Єгорович зазначив, що нині ввірена йому установа активно шукає секретаря керівника та інженера з охорони праці.

Посадовці Дрогобицького МРЦЗ переконані, що невдовзі особи з числа безробітних влиються у новий трудовий колектив, а міська лікарня – поповниться якісними та кваліфікованими працівниками.

Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості