09.10.2019 | 11:58

«Якщо Ви не можете знайти відповідну роботу, але активні і хочете реалізувати свій потенціал, спробуйте організувати власну справу», – рекомендують фахівці Старосамбірської районної філії Львівського ОЦЗ. Адже малий та середній бізнес є основою економічного зростання як окремо взятого регіону, так і держави загалом. Особливо це помітно у селах і містечках, де дрібні підприємства забезпечують життєдіяльність громади, створюючи у різних сферах економіки нові робочі місця.

Посадовці служби зайнятості кажуть, що успіх бізнесменів є взірцем для багатьох безробітних. Показові історії надихають їх, і тоді багато хто замислюється над ідеєю зайняти відповідну нішу у бізнессередовищі. Підприємницька діяльність має свої перспективи, формує відповідальність за свій вибір та власні дії, створює умови для прояву творчості та новаторства, а найголовніше – колишні безробітні отримують фінансову стабільність, споглядаючи результати докладених зусиль.

Задля поширення інформації про підтримку  підприємницьких ініціатив фахівці районної філії регулярно проводять для клієнтів тематичні семінари, під час яких інформують жителів району про стан ринку праці та перспективи розвитку бізнесу в різних сферах економіки, знайомлять з діяльністю місцевих підприємців тощо. Модератори всебічно висвітлюють плюси та мінуси самостійного господарювання, наголошуючи на тому, що потенційні бізнесмени повинні володіти діловими якостями, уміти прогнозувати ситуацію та швидко приймати серйозні рішення.

Зважитися самотужки реалізувати бізнесову ідею непросто. Історія кожного початківця складається по-своєму, але всіх їх об’єднує нестримне бажання розпоряджатися своїм часом, досягти задуманого, втілювати оригінальні задуми у конкретні й реальні справи.

Старосамбірська районна філія Львівського ОЦЗ