13.06.2019 | 14:33

Професіоналізм, досвід та впевненість – три головних складових успіху майбутнього підприємця. Як не всі сміливці досягають мети, не опанувавши справу, так і профі, що не впевнені у власних силах, не в змозі започаткувати бізнес.

 

Молода стебничанка Наталія Бендріт – одна з тих людей, про яких кажуть  «вона знає, чого хоче від життя». Закінчивши Національний лісотехнічний університет України за спеціальністю «Дизайн» та тривалий час працюючи за фахом у приватного підприємця, довго не наважувалася перетворити своє захоплення на самостійний бізнес.

 

Перебуваючи на обліку безробітних у центрі зайнятості Наталія  отримала максимум інформації про успішних підприємців та перші ази щодо започаткування власної справи. Вже тоді вона твердо вирішила: бізнес – її справа. Молода, активна, креативна, успішно закінчила курси з основ підприємницької діяльності, розробила та захистила бізнес-план і стала учасницею двох проектів. Наталія отримала одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та безвідсоткову поворотну фінансову допомогу як учасниця проекту «Рука допомоги». У січні підприємець створила робоче місце, забезпечивши роботою колишнього безробітного.

Минуло небагато часу, а студію дизайн «Art-El» знають не лише у Стебнику, а й за його межами.

Послугами з дизайну, проектуванням меблів за індивідуальними замовленнями, комплектацією корпусних меблів скористалося чимало краян і кожен з них вдячний за привітне обслуговування та якість продукту, що надає Наталія Бендріт.

У планах молодого дизайнера – розширення кола замовників та сфери збуту, укладення договорів з виробниками фасадів та меблевої фурнітури Blum.

 

Віра Мисько, заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Стебницької міської філії ЛОЦЗ