15.05.2020 | 10:46

Амбітна молодь мріє про власну справу, адже таким чином можна, на думку багатьох, саморозвиватися, заробляти гроші, досягати успіху. Але мало хто розуміє, що ще треба натхненно щоденно працювати, не шкодуючи власних сил. «Мрія – це добре, але у бізнесі потрібно діяти, бути готовим до прийняття спонтанних рішень, до відповідальності за інших», – розповідає успішний бізнесмен Володимир Драган, а він знає, про що говорить. Про започаткування власної справи може розповідати годинами, оскільки пройшов усі етапи становлення підприємницької діяльності. Бізнесом почав займатися у далекому 2010 році за підтримки фахівців Жидачівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості.

«Моїм стартом у самостійне господарювання було все, що пов’язане із касовими апаратами для автоматизації процесів у невеликих магазинах чи закладах», – каже підприємець. І додає, що з ними не все так просто, як видається на перший погляд. За його словами, касових апаратів є кілька десятків і самому споживачу розібратися у тому розмаїтті доволі складно, на це потрібен тільки час, знання, підготовка. Тому найзручніший варіант для власників – звернутися до професіонала й отримати кваліфіковану консультацію щодо оптимального вибору касового апарату чи фіскального реєстратора. Варто додати, що послугами бізнесмена користуються як фізичні особи-підприємці, так і великі фірми та компанії Жидачівщини.

Бізнесмен стверджує, що асортимент його послуг щоразу розширюється. Нещодавно він закупив станки для виготовлення дублікатів ключів. Отож у недалекому майбутньому буде створене робоче місце для найманого працівника.

Ірена Орган, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Жидачівської районної філії Львівського ОЦЗ