20.05.2020 | 12:21

За нинішніх умов служба зайнятості пропонує фірмам і компаніям доволі широкий спектр посередницьких послуг. Серед них не втрачає актуальності така форма співпраці із суб’єктами господарської діяльності як організація професійного навчання безробітних шляхом стажування на робочому місці. У чому ж її переваги? По-перше, підприємство має шанс знайти працівника, що цілком відповідає його вимогам, водночас керівництво може оцінити потенційного співробітника щодо його працелюбності, сумлінності, акуратності і т. д. Натомість безробітному надається унікальна можливість відновити втрачені трудові навички, призвичаїтися до виробничих умов, освоїтися у колективі, продемонструвати особистісні якості тощо.

Через карантин багатьом працедавцям нелегко втриматися на плаву. Одначе є серед них і такі, що навіть у період пандемії шукають персонал та організовують стажування. Для прикладу, фізична особа-підприємець Ганна Наконечна давно тісно співпрацює з Радехівською районною філією Львівського ОЦЗ, не раз переконувалася у доцільності взаємодії з урядовою установою з питань укомплектування вакансій. Ось і недавно, 12 березня цього року, з її ініціативи був укладений договір на стажування безробітної, котра виявила бажання працювати продавцем продовольчих товарів. Після успішного вишколу наша клієнтка була прийнята на роботу.

Як каже працедавець, під час пошуку претендента центр зайнятості врахував її інтереси, колектив задоволений новою колегою, до того ж підготовка майбутньої співробітниці обійшлася без матеріальних затрат.

 

Оксана Михальчук,  начальник відділу активної підтримки безробітних Радехівської районної філії Львівського ОЦЗ