06.04.2021 | 09:49

До вибору професії кожний старшокласник повинен підійти свідомо та відповідально. Це дуже важливе питання, від рішення якого залежить багато чого, зокрема, чи буде життя повноцінним, яскравим, цікавим або ж навпаки – безрадісним і монотонним. На жаль, не завжди молодь знаходить професійне призначення легко й швидко, без проб і помилок.

Такі питання обговорювалися під час зустрічі, яку організували фахівці Старосамбірської районної філії Львівського ОЦЗ із учнями Нижанковицької та Добромильської ЗОСШ І-ІІІ ст. у рамках реалізації пілотного проєкту «Успішна кар’єра».

Під час вебінару молодь ознайомилася зі станом ринку праці та перспективами його розвитку, правилами вибору професії, помилками, які найчастіше допускають абітурієнти після шкільної парти.

Старшокласникам акцентували, що професія – це дуже важлива частина життя людини, і чим вдалішим буде її вибір, тим більше шансів досягнути вершин у професійній сфері, відчути себе успішним і щасливим. Важливо й подбати, аби майбутній вид діяльності був до серця, до снаги, тоді виконання улюблених функцій супроводжуватиметься насолодою, коли непомітна ані втома, ані час.

Цільовій аудиторії також наголосили на можливості пройти самостійне тестування на платформах Львівського обласного центру зайнятості http://profi.dcz.gov.ua/. Таке онлайн-опитування допоможе кожному зорієнтуватися у світі професій, глибше пізнати власні нахили, уподобання та таланти, а головне – врахувати їх під час професійного самовизначення, щоби на зорі дорослого життя уникнути розчарувань і помилок.

Старосамбірська районна філія Львівського ОЦЗ