15.05.2019 | 11:43

Професіографічна екскурсія як одна з форм профорієнтаційної роботи дає можливість школярам безпосередньо ознайомитися із багатогранним світом професій, отримати різнобічну інформацію з першоджерел, а також поспілкуватися з фахівцями своєї справи.

З метою орієнтації майбутніх випускників загальноосвітніх шкіл на вибір актуальних на ринку праці професій фахівці Самбірського міськрайонного центру систематично організовують візити для учнівської молоді на підприємства нашого міста.

Цього разу школярі поїхали до Львова, де мали змогу не тільки поглибити рівень знань з історії розвитку залізничного транспорту, але й ознайомитися із переліком професій, що використовуються у транспортної галузі.

Вихованці Пинянської ЗОШ відвідали музей історії Львівської залізниці, оглянули експлуатаційне обладнання вагонного депо Клепарів. Під час екскурсії діти з неабияким інтересом спостерігали за роботою фахівців, вступали з ними у діалог, з’ясовували різні тонкощі роботи того чи іншого залізничника. Пізнавальний візит для майбутніх випускників був не тільки насиченим цікавими відомостями, але й спонукав молодь глибоко задуматися над подальшим професійним шляхом.

Галина Коваль, заступник директора Самбірського міськрайонного центру зайнятості