13.04.2021 | 12:19

Днями завершився вишкіл групи слухачів, котрі у Львівському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості здобували професію «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» категорії А1.

Навчання проходило в складних карантинних умовах. Теоретичні дисципліни майбутні механізатори освоювали в дистанційному режимі, натомість досвід водіння здобували під час виробничої практики, що на договірній основі проходила на базі різних сільськогосподарських підприємств області.

З дотриманням карантинних вимог в індивідуальному порядку відбулася кваліфікаційна атестація, а також іспит за участю інспекторів Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області.

Відрадно, що всі дорослі студенти успішно склали іспит, отримали свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації та посвідчення тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва категорії А1.

Як свідчить практика, працедавці високо цінують працю механізаторів, пропонуючи їм заробітну плату, більшу за середній рівень. Тому для наших випускників ЦПТО не бракуватиме роботи із гідною винагородою.

Львівський центр професійно-технічної освіти Львівського ОЦЗ