21.05.2020 | 16:20

Уже багато років поспіль третій четвер травня утотожнюється із чудовим святом – Днем вишиванки. І ані цьогорічний коронавірус, ані карантинні обмеження не в силі приборкати незгасне бажання працівників Львівської обласної служби зайнятості на знак єдності та поваги до прадавніх звичаїв одягнути у цю днину вишивані сорочки. Погодьтеся, у барвистих рукотворних шатах, що милують око, дівчата та жінки стають ще гарнішими, ще вродливішими, ще привабливішими, а чоловіки – особливо мужніми та сильними.

У кожному хрестику, орнаменті чи мережці проглядається спадок наших славних пращурів, таїться мамина молитва, незгасна віра, родинне тепло, любов до рідного краю, а веселкові візерунки свідчать про багатство і красу народних традицій. Саме тому вишивану сорочку вважають кодом нації, її оберегом, символом добробуту, щастя, єдності та любові.

Звісно, пандемія спонукала нас змінити звичний ритм життя, переосмислити цінності та водночас усвідомити, що кожний з нас є часточкою одного-єдиного кореня, з якого проростає рідна ненька Україна. Саме тому у День вишиванки клумба на подвір’ї Львівського обласного центру зайнятості оздоблена контуром Державного Герба України, що знаменує нашу приналежність до великого народу, його історії та культури.

Так, сьогодні ми в масках, але наші дії, вчинки та почуття не замасковані, вони рясніють щирістю, відвертістю, бо вишивана одежа гріє, оберігає, надихає, наповнює серця радістю, гармонією і світлом. І нехай ніхто і ніколи не сміє затьмарити наш гарний настрій у цей по-справжньому святковий день!

Переглянути фото можна за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LvivOCZ/photos/?tab=album&album_id=3289518354391933

Львівський обласний центр зайнятості