21.07.2021 | 10:25

Чи складно командиру відділення повернутися до життя у мирних умовах? Наш приклад свідчить: якщо в особи є ціль, тоді жодні перешкоди не стануть на заваді!

Після участі у бойових діях на сході країни житель м. Хирів Василь Будзан повернувся до своєї родини. Чітко знав, що довго без роботи не залишиться, а шукати її вирішив за допомогою спеціалістів Старосамбірської районної філії Львівського обласного центру зайнятості.

За освітою він – машиніст крана автомобільного, на фронті командував відділенням, після демобілізації ретельно зважував всі можливі варіанти легального працевлаштування. Для цього систематично ознайомлювався з переліком вільних робочих місць і вакантних посад, відвідував тематичні заходи. Під час інформаційного семінару для військовослужбовців та учасників АТО довідався про різні напрями професійного навчання, яке організовує служба зайнятості для безробітних. Твердо вирішив підвищити рівень кваліфікації за програмою «Сучасні нормативно-правові вимоги до дотримання безпечних умов праці». Як з’ясувалося згодом, нові знання стали основним аргументом під час працевлаштування.

Коли до Старосамбірської районної філії ЛОЦЗ надійшла інформація про вакансію водія автотранспортних засобів від представництва «ОНУР ТААХХУТ ТАШИМАДЖИЛИК ІНШААТ ТІДЖАРЕТ ВЕ САНАЇ АНОНІМ ШИРКЕТІ», що займається будівництвом доріг, кар’єрний радник порекомендувала йому пройти кваліфікаційне інтерв’ю. Звісно, пан Василь успішно справився з цим завданням та був прийнятий на роботу. Тепер він не уявляє свого життя без трудового колективу, роботи, щоденних обов’язків. Чоловік радить українським захисникам наполегливо шукати заняття до душі, не сидіти на місці і не боятися реалізовувати свої мрії.

Приклад успішного працевлаштування хирівчанина ще раз доводить, що із бажанням знайти роботу та адаптуватися до мирного життя армійцю під силу подолати будь-які перешкоди й досягти мети, щоб стати прикладом і мотиватором для інших.

Старосамбірська районна філія Львівського ОЦЗ