12.05.2021 | 17:39

Відповідно до Протоколу від 25 квітня 2021 року № 23 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій із 26 квітня на території Львівської області скасований «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Відповідно міський, міськрайонні центри зайнятості та філії Львівського ОЦЗ відновили прийом клієнтів у звичному режимі із дотриманням обмежувальних протиепідемічних правил і норм. Обслуговування відвідувачів здійснюється за наявності засобів індивідуального захисту у працівників, пошуковців місця роботи та працедавців.

Реєстрація осіб з метою надання статусу безробітного та призначення допомоги з безробіття проводиться під час особистого звернення безпосередньо у приміщеннях центрів зайнятості/філій ЛОЦЗ з дотриманням протиепідемічних вимог або дистанційно через портал державних послуг «Дія» https://diia.gov.ua/ .

Детальна інструкція щодо процедури реєстрації – за посиланням https://bit.ly/3fgBJ7i ;

Пошуковці роботи можуть отримати необхідну інформацію з питань працевлаштування в онлайн-режимі на офіційних інтернет-ресурсах державної служби зайнятості, зокрема сайтах «Єдине соціальне середовище» https://www.dcz.gov.ua, «Освітній портал» https://skills.dcz.gov.ua , «Профорієнтація та розвиток кар’єри» http://profi.dcz.gov.ua , а також на вебсторінці Львівського обласного центру зайнятості https://lviv.dcz.gov.ua/ та профілі ЛОЦЗ у соціальній мережі «Фейсбук» https://www.facebook.com/LvivLOCZ .

Працедавці мають змогу переглядати стан укомплектування заявлених вакансій, подавати онлайн-звітність до центрів зайнятості про потребу в робочій силі, ознайомлюватися з актуальними резюме шукачів роботи, отримувати інформацію щодо інших послуг через електронний кабінет роботодавця  https://www.dcz.gov.ua/cabinet .

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Львівського обласного центру зайнятості