09.08.2018 | 09:57

У Дрогобицькому районі активно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед членів малозабезпечених сімей, внутрішньо переміщених осіб і представників бізнес-кіл щодо аспектів реалізації пілотного проекту «Рука допомоги».

Уже про участь у програмі заявили перші три суб’єкти господарювання. Приміром, приватний підприємець Василь Ярославович Чепеляк 23 липня успішно презентував на обласній комісії свої плани щодо напрямів розгортання власної справи, Федір Станіславович Андрійчик скерував бізнес-план на розгляд членам комісії, а Ярослав Володимирович Янів шукає постачальника на необхідне для розширення бізнесу обладнання, його підприємницькі наміри розглядатиме комісія у серпні поточного року.

Вдалося налагодити співпрацю зі сільськими та селищними радами щодо залучення учасників пілотного проекту до тимчасової зайнятості: 10 сільських рад затвердили кошторис щодо співфінансування організації громадських робіт. З травня сільські ради залучили до тимчасових робіт сімох членів малозабезпечених сімей з числа учасників пілотного проекту.

Відповідно до затвердженого Порядку до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації станом на 25 липня надійшло 77 заяв від жителів району щодо участі у пілотному проекті, з них 75 осіб – це члени малозабезпечених сімей, котрі отримують державну соціальну допомогу та є непрацюючими працездатними особами, а 2 – внутрішньо переміщені особи. З них отримати фінансову допомогу на придбання обладнання та матеріалів зголосилися 6 осіб, 57 виявили бажання працевлаштуватися на постійній основі, а 14 – взяти участь у громадських роботах.

У поточному році працевлаштовано шість учасників проекту «Рука допомоги», а двоє у лютому отримали безвідсоткову фінансову допомогу на поворотній основі для започаткування власної справи.

Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості