Сколівський підприємець і керівник української компанії «ЕКРАН-ВІКНОСВІТ» Володимир Калинич розпочав виробничу діяльність у сфері продажу та монтажу віконних і дверних металопластикових конструкцій ще у 2004 році. Основна фішка – орієнтація на потреби клієнтів, котрим пропонував широкий вибір якісних виробів різної форми та конфігурації, гарантував відмінний сервіс. Такий підхід забезпечив побудову успішного бізнесу.
Тримаючи руку на пульсі бізнесових новин, В. Калинич без вагань вирішив стати учасником проєкту «єРобота», щоб масштабувати власну справу. Отримавши консультаційну підтримку у Сколівському відділі СФ ЛОЦЗ, він впевнено пройшов всі етапи програми та отримав позитивне рішення ДЦЗ. Кошти мікрогранту, як і передбачалося у бізнес-плані, використав на оновлення торговельного обладнання. Це дало змогу вагомо розширити перелік монтажних послуг та збільшити асортимент виробів.
Cьогодні фірма займається встановленням та заміною склопакетів, сонцезахисних та антивандальних ролет, москітних сіток, кондиціонерів, систем вентиляції повітря та повітрообміну, встановленням зовнішніх і внутрішніх відеокамер, охоронних систем, гаражних воріт, жалюзі, металочерепиці та профнастилу.
Менеджер з продажу, котрий згідно з договірними умовами працевлаштований на новостворене робоче місце, також радіє новаціям. Адже чим більше продажів, тим вища зарплата. В офісі «ЕКРАН -ВІКНОСВІТ» завжди людно. А це – свідчення довіри клієнтів до фірми, яка гарантує бездоганну якість і широкий спектр виробів.
«Завдяки нашій праці тисячі клієнтів мешкають у комфортних безпечних оселях, насолоджуються домашнім затишком і теплом. Усвідомлення того, що допомагаємо людям бути щасливими, надихає на нові звершення», – стверджує підприємець. Недарма компанія Володимира Калинича відзначена сертифікатами якості та нагородами за високий рівень обслуговування, професіоналізм та інноваційний підхід у роботі.
Нагадуємо, що за державною програмою «Власна справа» бажаючі можуть отримати мікрогрант на створення або розвиток бізнесу у розмірі від 50 до 250 тис. грн. Для цього потрібно розробити бізнес-план і надіслати заявку через портал «Дія». За додатковою інформацією звертайтеся до підрозділів служби зайнятості . Подробиці – на сайті ДЦЗ.