11.07.2019 | 11:14

Нещодавно у Городоцькому районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій. Такого формату заходи дають унікальні та рівноцінні можливості як потенційному роботодавцю, так і тим, хто шукає роботу. Відвідавши ярмарок кожен, хто знаходиться у пошуках місця праці, може знайти роботу відповідно до здібностей, талантів та індивідуальних можливостей.

«Укомплектування вакансій за допомогою служби зайнятості – це не тільки економія часу, але й виграш у коштах. По-перше, підприємству не треба витрачати час на пошук нового співробітника, оскільки фахівці служби зайнятості скерують на співбесіду кандидатів, що відповідають описаним вимогам. Роботодавцю залишається лише обрати нового члена команди. По-друге, послуга з добору відповідного працівника – безкоштовна», – розповіла начальник відділу взаємодії з роботодавцями Любов Степанівна Брудна.

Щорічно на ринку праці динамічно зростає попит на представників робітничих професій, що свідчить про збільшення виробництва товарів і послуг. «Сьогодні ми пропонуємо працевлаштування операторам котельні та сушки, підсобним робітникам, сортувальникам та ін.», – зазначила менеджер з персоналу ТОВ «ТБ ПАК» п. Галина.

Багатьох присутніх озвучена інформація зацікавила. Відтак кожен бажаючий мав можливість під час діалогу з працедавцем уточнити деталі щодо специфіки роботи, заробітної плати, соціальних гарантій та інше. До слова,  подібні ярмарки вакансій Городоцький районний центр зайнятості проводить систематично.

Городоцька районна філія Львівського ОЦЗ