13.08.2019 | 09:38

У рамках соціального проекту «Рука допомоги» ще одна сім’я реалізувала себе, як успішні підприємці. Подружжя з села Цеблів Сокальського району Львівської області Іван та Наталя Мухи завдяки цій програмі та старанням посадовців Сокальської районної філії львівського ОЦЗ на 70-ти сотках власної землі посадили кущі полуниці, і на 20-ти сотках – малину. А за надані кошти придбали маленький тракторець.

– Думаємо розширятися, – зізнається під час розмови п. Наталя і з посмішкою на обличчі додає: «Ну, дуже подобається наша робота». Іван, підхоплює розмову, і одразу ділиться планами на майбутнє. Що потрібно зробити для кращого урожаю, на чому можна економити. Та перш за все, хочуть ще більше висадити полуниці сорту «хоней», а також вирощувати пізні сорти. Подружжя радіє, адже бачать результат своєї праці, і добре розуміє, що є над чим ще трудитися. Щоб легше було поратися на городі найняли ще одну особу. З цим також допомогли у службі зайнятості.

Відрадно, що посадовці держустанови не лише підштовхнули сімейство до підприємницької діяльності, але й досі супроводжують та консультують.

Родина Мухів обрала саме цей вид діяльності, оскільки проживають у сільському населеному пункті, тому вирощувати та реалізовувати ягоди у промислових умовах економічно вигідно. Полуниця є одна із найсмачніших фруктів, водночас досить невибаглива, і дуже урожайна культура. За рівнем прибутковості займає одне із перших місць.

Подружжя Івана та Наталі в один голос кажуть, що завдяки фахівцям Сокальської РФ ЛОЦЗ впевнено крокують до мети. Бізнес тільки набирає обертів, а вони вже мають своїх постійних покупців. Смачні та запашні ягоди скуповують мешканці довколишніх сіл району та м. Червонограда.

 

Сокальська районна філія Львівського ОЦЗ