17.08.2018 | 11:00

Жидачівська районна філія Львівського обласного центру зайнятості спільно з представниками ТзОВ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» організували та провели міні-ярмарок вакансій для тимчасово непрацюючих, котрі активно шукають офіційний заробіток.

Відкрила захід очільник держустанови Олена Михальчук, котра презентувала компанію, розповідала про її трудові пропозиції та ознайомила присутніх із ситуацією на локальному ринку праці. Вона зазначила, що проведення таких заходів сприяє ефективному підбору кадрів, оскільки працедавець має змогу особисто поспілкуватися з кандидатами на вакантні посади, зрозуміти наскільки старанними буде працівник, уточнити певні деталі його біографії тощо.

Під час зустрічі технічний директор комбінату Олександр Пітула розповів присутнім про специфіку функціонування підприємства, наголосив на нагальній потребі у кваліфікованих кадрах, зокрема бракує водіїв навантажувача, машиніста гофрувального агрегату, накатника папероробної машини, електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування. Він ознайомив краян з спектром майбутніх обов’язків, розміром заробітної плати та складовими соціального пакету, а також надав відповіді на запитання присутніх та запросив охочих відвідати виробництво, де можна безпосередньо поспілкуватися.

Посадовці служби зайнятості систематично організовують ярмарки вакансій, адже такі атракції несуть подвійну вигоду і для пошуковців роботи, і для працедавців.

Романа Генега, начальник відділу активної підтримки безробітних Жидачівської районної філії Львівського ОЦЗ