Квіти, вазони, засоби для догляду за рослинами, ґрунтосуміші, вази, сувеніри, подарункові набори – ці та багато інших товарів можуть придбати жителі міста Новояворівська у новому квітковому магазині «Elit Flora».
Його власниця – Ірина Верещинська – з юних літ мріяла пов’язати трудову діяльність з квітковим бізнесом, але через брак коштів ця мрія видавалася недосяжною. Однак від задуму займатися підприємництвом дівчина не відступилася.
Підтримкою стала урядова програма «Власна справа» проєкту «єРобота», завдяки якій Ірині вдалося започаткувати власну справу. Про урядовий проєкт дізналася із засобів масової інформації. «Саме тоді я зрозуміла, що це унікальний шанс, який не можна проґавити, – зізнається підприємниця. – Тож спробувала та не помилилася».
Не гаючи часу, І. Верещинська почала вивчати умови програми. Після перевірки уповноваженим банком ділової репутації заявниці, оцінки бізнес-плану та співбесіди з фахівцями Львівського обласного центру зайнятості вона отримала схвальне рішення про отримання коштів.
За них вона придбала холодильну установку, квіти, вазони, а також усе необхідне для виготовлення квіткових композицій. Відповідно до умов договору підприємниця також створила два робочих місця, знайти претендентів на які допомогли спеціалісти Новояворівської служби зайнятості.
Консультації з питань участі у програмі «Власна справа» можна отримати у підрозділах обласної служби зайнятості (адреси – за покликанням), а також за тел. +380966825183. Подробиці – тут.