20.08.2019 | 11:01

Сонечко ще добряче пригріває, проте літо вже наближається до завершення. У дитячому центрі оздоровлення та відпочинку «Росинка» – остання табірна зміна. Тому фахівці Жовківської районної філії поквапилися провести для хлопців і дівчат цікавий профорієнтаційний захід, аби знову обговорити з ними питання вибору професії.

Саме такі зустрічі сприяють учнівській молоді розпізнати власні уподобання, зрозуміти, яке заняття у дорослому житті приноситиме кожному найбільшу насолоду, які ресурси треба після школи задіяти, аби не розминутися з покликанням.

Під час заходу юні таборяни ознайомилися з аспектами професійного самовизначення, універсальною формулою «хочу-можу-треба». Неабияку цікавіть викликали професії, які сьогодні є найбільш затребувані на локальному ринку праці, перспективи зайнятості у різних сферах економіки, можливість здобуття фаху у навчальних установах області тощо.

Окремо йшлося про унікальний шанс пройти он-лайн тестування на базі профорієнтаційної платформи «МОЯ ПРОФЕСІЯ» на сайті Державної служби зайнятості. А веселого настрою всім додав перегляд анімаційних відеороликів соціального спрямування.

Жовківська районна філія Львівського ОЦЗ