оп
15.04.2019 | 11:13

Участь у бойових діях на сході країни для багатьох слугує переломним моментом у житті, змушує переглянути усталені стереотипи, прагнення та пріоритети. Після АТО для армійців відкривається нова сторінка біографії, адже після побаченого та пережитого не просто повернутися до мирних буднів, треба знову призвичаюватися до умов суспільного життя, приймати його неписані правила та закони.

Безумовно, війна загартовує характер і породжує бажання бути незалежним, стати самому собі господарем. Першим кроком на шляху до успішної власної справи є бізнес-план. Це – не лише формальний документ, необхідний для того, щоб отримати допомогу від держави. Сформований проект дозволяє зрозуміти, яким чином потенційний підприємець прагне реалізувати бізнесові наміри, наскільки правильно проведені ним фінансові розрахунки та на які результати очікує автор від самостійної діяльності. Окрім того, бізнес-план може слугувати засобом для залучення інвестицій, оскільки чітко визначена стратегія – це додатковий бонус і підтвердження того, що запропонований варіант бізнесу має майбутнє і в нього без ризику можна вкладати кошти.

Яскравим прикладом успішного започаткування стартапу за сприяння посадовців Трускавецької міської філії Львівського обласного центру зайнятості є історія Леоніда Михайловича Федевича. Повернувшись із поля бою, він звернувся до міської служби зайнятості за допомогою у працевлаштуванні. Звісно, фахівці філії надали йому широкий спектр соціальних послуг, зробили все можливе, аби він якомога швидше повернувся до трудової активності. Відвідавши різноманітні інформаційні заходи, учасник АТО наважився скористатися одноразовою виплатою допомоги з безробіття для започаткування власної справи. На етапі становлення отримав низку консультацій, дієвих порад щодо вибору виду діяльності, аспектів ведення власної справи, бухгалтерських розрахунків.

Враховуючи те, що пан Леонід за освітою юрист, він вирішив займатися тим, що знає, любить і до чого лежить душа – надавати професійні юридичні послуги. За скеруванням центру зайнятості наш клієнт пройшов курс навчання з основ підприємницької діяльності, написав бізнес-план на тему: «Надання консультацій з питань безпеки», успішно захистив його та отримав одноразову виплату допомоги з безробіття для започаткування підприємницької діяльності.

Сьогодні Леонід Михайлович міцно утвердився у бізнесовому середовищі, активно займається улюбленою справою, нарощуючи базу клієнтів. За його словами, працювати на себе – вигідно, цікаво і перспективно, адже успіх залежить тільки від власних умінь, знань, досвіду та професіоналізму.

 Трускавецька міська філія Львівського ОЦЗ