05.04.2021 | 09:39

У рамках проєкту «Успішна кар’єра», що реалізовується на Львівщині з метою ознайомлення молоді з ситуацією на ринку праці та правилами вибору фаху, завідувач сектору профорієнтації Пустомитівської районної філії Львівського ОЦЗ Тетяна Куцела провела інформаційний вебінар для батьків учнів 9-х класів Опорного закладу загальної середньої освіти I-III ст. імені Героя України Миколи Паньківа.

Вона наголосила, що вплив родичів вибір професії дитини є очевидним. Одначе при цьому дорослим слід врахувати низку чинників, зокрема, перспективи працевлаштування, ситуацію на ринку праці, а головне – вподобання синів і доньок, їхніх талантів, прагнень, мрій, нахилів, можливостей.

Професія для кожного з випускників має бути джерелом задоволення, фінансової стабільності та незалежності, у обрану справу треба бути закоханим, і тільки  тоді будь-хто зможе побудувати успішну кар’єру.

Модератор акцентувала батькам на доцільності тестування, яке можна пройти в режимі онлайн на Платформі профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості. А щоби озвучена інформація краще запам’яталася, глядачам показали аматорський відеоролик колег зі Сколівської районної філії ЛОЦЗ.

Пустомитівська районна філія Львівського ОЦЗ