08.04.2021 | 09:50

Усім відомо, що багато школярів під час непростого рішення – вибору трудового шляху – дослухаються до думки дорослих, у тому числі вчителів і найближчих родичів. Саме тому організатори профорієнтаційного пілотного проєкту «Успішна кар’єра» до тематичних заходів долучають батьків старшокласників, адже вони, як ніхто інший, знають своє чадо найкраще, переймаються долею синів і доньок, першими дізнаються про їхній вибір, мрії, побажання.

Про це говорили фахівці Сколівської районної філії Львівського ОЦЗ на вебінарі «Вибір професії вашої дитини – це крок у доросле життя».

Директор філії Іванна Тимоцко ознайомила учасників заходу зі станом ринку праці гірського краю, основними галузями, які мають потребу у кваліфікованих кадрах. Вона запевнила, що центр зайнятості робить усе можливе для плекання успішних особистостей.

Під час предметної розмови увага присутніх була сконцентрована на тому, чому важливо обрати актуальну на ринку праці професію, для чого старшокласникам пройти тестування на платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри державної служби зайнятості, на яких нюансах слід наголосити під час розмови на тему професійного вибору.

Обговорюючи важливі питання, учасники онлайн-заходу дійшли висновку, що проєкт «Успішна кар’єра» став містком для налагодження тісної співпраці всіх інституцій, які мають вплив на професійне майбутнє підростаючого покоління.

А заключним акордом зустрічі стало щире побажання молоді вчасно, правильно та за покликом серця обрати трудовий шлях, щоб в майбутньому мати роботу та гідну зарплату.

Сколівська районна філія Львівського ОЦЗ