23.08.2019 | 16:15

З нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності у Львівському обласному центрі зайнятості відбулися урочисті збори.

Директор ЛОЦЗ Василь Барилюк привітав колег зі святом, подякував за роботу, а також побажав усім міцного здоров’я та добра. «Хай таке величне свято як Незалежність українці відзначають ще енну кількість років, щоб ніхто не посмів зазіхати на нашу землю», – сказав Василь Несторович.

Він також вручив відзнаки кращим фахівцям обласного центру зайнятості. Зокрема, подяка Правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття за вагомий внесок у забезпечення соціального захисту громадян від безробіття оголошена О. Деді.

За високий професіоналізм та багаторічну сумлінну працю, а також з нагоди Дня Незалежності України Подяку Львівської ОДА отримала М. Познахівська, а Почесну Грамоту Львівської обласної ради – І. Буряк.

Окрім того, за сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання своїх професійних обов'язків, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов'язаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні, соціального захисту населення від безробіття та з нагоди 28-ї річниці Незалежності України, почесними грамотами Львівського ОЦЗ відзначена праця Н. Демій, О. Пундяк, Л. Манько, С. Чепіль, О. Човко. А Подяки директора Львівського обласного центру зайнятості отримали Н. Фамуляк, О. Рей та С. Говдиш.

Вітаємо колег і бажаємо їм нових здобутків на ниві служіння людям!

Відділ інформаційної роботи Львівського ОЦЗ