оп
11.10.2018 | 10:47

Днями у приміщенні Миколаївської філії Львівського ОЦЗ відбувся День відкритих дверей центру зайнятості у рамках циклу заходів «Під одним дахом» за участю представника відділу Держгеокадастру Романа Грици. На зустріч запросили безробітних з числа соціально вразливих верств населення, у тому числі учасників антитерористичної операції, котрі активно шукають роботу.

Посадовці філії розповіли присутнім про спектр посередницьких послуг, на які вони можуть розраховувати з метою працевлаштування, охарактеризували ситуацію на локальному ринку праці, торкнулися питань законодавства у сфері зайнятості тощо. Також йшлося про можливість реалізувати свій трудовий потенціал шляхом відкриття власної справи за сприяння СЗ та участі у пілотному проекті «Рука допомоги».

Роман Грица відповів на запитання бійців АТО щодо процедури виділення земельних ділянок. За його словами, однією з основних пільг для них є відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва та городництва. Хоча чимало армійців уже отримали свої наділи, усе ж пролунало чимало питань, що стосувалися порядку їх приватизації.

Світлана Вірт, начальник відділу активної підтримки безробітних Миколаївської філії Львівського ОЦЗ