13.11.2019 | 11:49

Напередодні за круглим столом зібралися представники державних установ, фахівці Радехівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості та шукачі роботи, у тому числі учасники АТО та краяни з особливими потребами, щоби всебічно обговорити проблеми у сфері працевлаштування та окреслити шляхи для їх подолання.

Під час жвавого діалогу безробітні почули фахові роз’яснення до окремих питань, які цікавили їх. Йшлося про порядок виділення земельних ділянок, умови нарахування пенсійних і соціальних виплат, можливість отримання реабілітаційних послуг і путівок для санаторного лікування.

Фахівці служби зайнятості розповіли учасникам заходу про перспективи працевлаштування, послуги з організації професійного навчання та залучення клієнтів до тимчасових робіт. При цьому наголосили, що найбільш ініціативним, відважним та рішучим особам служба зайнятості рекомендує започаткувати власну справу.

Усіх охочих служити у Національній гвардії України запросили до розмови з представниками Збройних сил України, котрі окреслили переваги армійського життя та назвали вільні робочі місця та вакансії, що потребують укомплектування.

Після завершення круглого столу безробітним було над чим задуматися, адже вони почерпнули чимало корисної інформації щодо вибору трудової діяльності. Залишилося тільки прийняти відповідне рішення.

 

Радехівська районна філія Львівського ОЦЗ