11.02.2019 | 10:02

У Пустомитівському районі продовжує діяти робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Нещодавно під головуванням першого заступника керівника райдержадміністрації Павла Городечного відбулося чергове її засідання.

Участь у заході взяли директор Пустомитівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості Ганна Гальчак, головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області Наталія Колівошко, старший державний ревізор-інспектор Городоцького управління ГУ ДФС у Львівській області Руслана Король, начальник Пустомитівського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) ГУ Пенсійного фонду у Львівській області Ярослав Зайшла, представники контролюючих органів та соціальних служб району, працівники структурних підрозділів РДА та підприємці-мінімізатори.

Під час зустрічі члени робочої групи заслухали суб’єктів підприємницької діяльності, що нараховують найманому персоналу заробітну плату до 4000 гривень. Працедавцям наголосили на необхідності підвищення величини винагороди, виплати її у розмірі та термінах, що обумовлені чинним законодавством.

На завершення ділової розмови запрошені підприємці отримали конкретні рекомендації з питань поступового збільшення розміру середньомісячної заробітної плати. Закликали укладати тільки легальні трудові відносини, своєчасно сплачувати обов’язкові платежі та внески до бюджетів усіх рівнів.

Пустомитівська районна філія Львівського ОЦЗ